İptal Politikası

VillaJoye olarak, ilan sahiplerinin ilanlarında tercih etmeleri için 3 farklı iptal seçeneği sunar. Esnek, Orta, Katı olarak adlandırılmış bu 3 iptal politikası arasından ilan sahibi kendisine uygun olanı seçer.

İptal politikaları hem tatilcileri hem de ilan sahiplerini korumak amaçlı uygulanır. VillaJoye üzerinde yayında olan tüm ilanlar bu 3 iptal politikasından birini kullanmaktadır. Müşteri rezervasyon iptalleri bu politikalar dahilinden gerçekleştirilir ve ödeme iadeleri politikada belirtilen şartlar dahilinde yapılır.

Onaylanmış ve konaklama hizmeti verilmemiş bir rezervasyon, müşteri davranışlarından kaynaklı olmayan herhangi bir sebepten ötürü, ilan sahibi ya da VillaJoye ekibi tarafından iptal edilir ise konaklama bedelinin tamamı, VillaJoye hizmet bedeli de dahil, kesintisiz olarak müşteriye iade edilir.

Kiralanan villanın bulunduğu bölgede gerçekleşen deprem, yangın vb. doğal afetler sebebiyle müşterinin tatilini gerçekleştirmesine engel olacak durumlarda, VillaJoye ekibi tarafından yapılacak inceleme sonrasında konaklama bedelinin tamamı ve VillaJoye hizmet bedelinin tamamı müşteriye iade edilir.

İptal Politikaları


Girişten 30 gün öncesine kadar, ön ödeme hariç, tam para iadesi.
“Esnek” iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 30 günden az kalmamak şartı ile, ön ödeme hariç, VillaJoye hizmet bedeli dahil, para iadesi anlamına gelir.
Girişten 60 gün öncesine kadar, ön ödeme hariç, para iadesi
“Orta” iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 60 günden az kalmamak şartı ile, ön ödeme hariç, VillaJoye hizmet bedeli dahil, para iadesi anlamına gelir.
Girişten 90 gün öncesine kadar, ön ödeme hariç, para iadesi
“Katı” iptal politikası, rezervasyon yapıldıktan sonra, konaklama giriş tarihine 90 günden az kalmamak şartı ile, ön ödeme hariç, VillaJoye hizmet bedeli dahil, para iadesi anlamına gelir.


İletişimİlanlar

Neden Biz? Çünkü işini seven bir ekibiz. :) Hem misafirlerimiz hem de ev sahiplerimiz için en iyisini araştırmaya, en hızlı geri bildirimi vermeye gayret gösteririz.

VillaJoye | Kiralık Villa