Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

VillaJoye, web sitesi ziyaretçilerinden;

“Rezervasyon talep”, “Rezervasyon bilgi”, “İletişim”, “E-mail bülten üyeliği”, “Sizi arayalım”, formaları aracılığı ile 5 farklı bölümden kişisel bilgi toplamaktadır. Bu bilgiler ad, soyad, email adresi, telefon numarası ve işlem yapılan bağlantının IP adresi ile sınırlandırılmıştır.

Toplanan bu kişisel bilgiler VillaJoye web sitemizin yayın yaptığı Avrupa merkezli datacenter'lardan kiralanmış serverlarımız üzerinde depolanmakta ve veri toplama/aktarma işlemi, sitemizde bulunan "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi sayesinde 128 bit şifreleme ile yapılmaktadır. SSL sertifikası ve teknolojisi sayesinde bu kişisel verilerin 3. şahısların ellerine geçmesi tamamen engellenmiştir.

VillaJoye web sitesinde, ziyaretçilerin formları kullanıp doğrudan verdiği kişisel bilgiler dışında, sitemizi geliştirmek, ziyaret istatistiklerini takip etmek, reklam kampanyaları hazırlarken daha doğru hedef kitle seçimi yapmak amaçlı Google tarafından sunulan Analytics, Adwords ve Webmasters Tool hizmetleri de sitemiz üzerinden ziyaretçilerin IP adresi, ziyaret ettikleri ülke, il ve böle bilgileri, site üzerindeki oturum süreleri ve ziyaret sırasında kullandıkları cihaz bilgisi gibi çeşitli direk kişisel olmayan ziyaret verileri toplamaktadır. Bu verilerin içinde ad, soyad, email ve telefon bilgileri yoktur.

VillaJoye tarafından toplanan bu kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıs şirket, kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Toplanan veriler, rezervasyon işlemlerinin bildirimi, hatırlatılması, hizmet sonrası değerlendirme talebi ve müşteri sadakati çalışması kapsamında e-mail ve sms ile ziyaretçi onayı alınarak reklam, yeni ilan bildiri, indirimli ilan tanıtımı ve kampanyalar ile resmi tatil ve bayramlar ile ülkemizce özel ve anlamlı olan günlerde tebrik ve kutlama mesajları gönderim amaçlı kullanılmaktadır.

VillaJoye web sitesinin bağlı olduğu yönetim paneli üzerinden rezervasyon ekibi dışında başka bir personel müşteri ve ziyaretçi bilgilerine erişemez. Her kullanıcının kendi giriş bilgileri bulunmaktadır ve departman bazlı erişim kısıtlaması ile kişisel bilgiler korunmaktadır. Sadece rezervasyon işlemlerinin akışını kontrol etmek ve yönetmek amaçlı rezervasyon ekibi, güncel rezervasyonlara ve müşteri bilgilerine erişebilir.

VillaJoye tarafından toplanan ve saklanan kişisel bilgiler, ziyaretçinin siteye zarar vermesi, siteyi, verilerini ve ticari faaliyetini zarara uğratacak girişimlerde bulunması, VillaJoye şirket, marka ve çalışanlarına aşağılayıcı, hakaret edici ve/veya tehdit edici davranışlarda bulunması durumunda resmi merciler ile paylaşılacaktır.

VillaJoye web sitesini ziyaret eden ve/veya hizmet alan misafirlerimizin kişisel verileri, resmi merciler tarafından suçla mücadele, devlet ve kamu güvenliğinin tehdidi benzeri ve yasal veya idari olarak bildirim veya bilgi verme yükümlülüğümüzün mevcut olduğu durumlarda, resmi makamlardan talep gelmesi halinde, ilgili kurum ve kuruluşlar ile paylaşacaktır.
VillaJoye | Kiralık Tatil Evi