Değerli Tatil Evi Sahipleri

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi

Kiraya vermek istediğiniz villanız mı var?

Kullanmadığınız ya da kısa süreli kullandığınız villanız varsa gelin birlikte çalışalım. Sizin adınıza villanızın reklamını yaparak rezervasyonlar alalım.

Böylelikle villanız boş durmamış olacaktır. Günlük/haftalık/aylık/senelik kiralama işlemleri ile ek gelir elde ederek yeni insanlarla da tanışma fırsatınız olacaktır.

Elde edeceğiniz gelirlerle villanızın masraflarını çıkarabilir, bakımlarını yaptırabilirsiniz. Hem villanızın masraflarından kurtulmuş hem de ek gelir elde etmiş olursunuz.


Bizimle çalışın, iş yükünüzü hafifletelim.

Sitemizde ilan vermek ücretsizdir. Üyelik işlemi gerektirmez. Ana sayfamızdaki "Sizi Arayalım" menüsü üzerinden bilgilerinizi girerek ya da sol altta bulunan "Whatsapp" hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerek gerekli bilgileri ve fotoğraflarınızı talep edecektir. İlan ekleme, düzenleme gibi işlemleri sizin adınıza müşteri temsilcilerimiz yapacaklardır.

Müşteri temsilcilerimiz, müşterilerle görüştükten sonra tarihlerin uygunluğunu ve varsa ek sorularını netleştirmek adına sizinle iletişime geçeceklerdir. Talep edilen tarihlerde villanız uygunsa, müşterilere bilgi verip kapora ödemelerini alarak rezervasyonu kesinleştirirler. Kesinleşen rezervasyon sonrasında müşteri bilgileri sizlere iletilir. 

Siz, değerli villa sahiplerine, sadece müşteriyi karşılayıp, keyifli bir tatil geçirmeleri için villanızı temiz bir şekilde teslim etmek kalır.

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi

Pazarlama, değerlendirme işleyişimiz...

VillaJoye üzerinde yayınlanan ilanlar, pazarlama ekibimizin kontrolünün ardından sitemiz üzerinden yayınlanmaya başlanır.

Villalarımızın reklamları; instagram, facebook, youtube, google, sahibinden.com vb. platformlarda da yayınlanmaya başlanır.

Müşterilerimizden, çıkış işlemleri sonrası, villalarımızdaki konaklamalarını değerlendirmeleri için yorumları talep edilir ve yorumlar kontrollerimizin ardından şeffaf bir şekilde sistemimizde yayınlanır.


Villa Sahibinin Sorumlulukları

İlan Oluşturma

 • Villa sahipleri, villanın gerçek sahibi veya villayı ilandaki esaslarda kullanabilme yetkisine sahip vekilidir.
 • Villa sahiplerinden talep edilen bilgilerin yanlış anlaşılmaya sebep olmayacak şekilde doğru ve açık olması, fotoğrafların fotomontaj uygulanmamış şekilde gerçek görselleri içermesi gerekir. Aksi durumda, bilgi ve görsellerin yanlış ve yanıltıcı olması durumunda, doğacak sorumluluğun kendisine ait olacağını bilir ve kabul eder.
 • Villa sahibinin, tatilcinin cayma hakkını kullanmak istemesi halinde geri iade koşulları hakkında bilgileri eksiksiz olarak vermesi gerekir.
 • VillaJoye personeli, ilanı yayına aldıktan sonra ilgili linki villa sahibi ile paylaşır ve kontrol etmesini talep eder. Villa sahibinin fotoğrafları, bilgileri ve fiyatları kontrol edip onay vermesinin ardından ilan yayına açılır.
 • 18 yaşından küçüklerin ilan ekleme talebi kabul edilemez.

Yapılması Gerekenler

 • Villa sahibi, kiraya vermek istediği konutunun deprem sigortası gibi zorunlu ve zaruri sigorta işlemlerini kiralama dönemi tarihlerini kapsayacak şekilde yapmalıdır. Villanın kullanımına engel hasarları kiralama dönemi öncesinde gidermelidir. İlanlarda belirtilen şekilde temiz ve bakımlı olarak kiracının kullanımına hazır etmelidir.
 • Villanın tatilciye teslimi sonrasında zorunlu kimlik bildirimleri villa sahibi tarafından yapılmalıdır.

Kapora, Hizmet Bedeli ve Kalan Tutar Ödemeleri

 • VillaJoye, rezervasyonu kesinleştirmek için villa sahibi ile belirlediği kapora tutarını tatilcilerden alarak rezervasyonu kesinleştirir. Depozito, varsa ek temizlik gibi ücretlerle, kalan tutarların hangi tarihlerde yapılacağı bilgisini hem tatilciye hem de villa sahibine iletir.
 • VillaJoye hizmet bedelini villa sahibi ile anlaştığı oranda ve şekilde tahsil eder.

Opsiyonel İşlemler

 • Villa sahibi, dilerse, tatilci ile giriş günü villayı teslim ederken kira sözleşmesi yapabilir. Bu sözleşmenin şartları ve yükümlülükleri tatilci ile villa sahibi arasındadır. VillaJoye bu sözleşmede taraf veya sorumlu değildir. Villa sahibi bir kira sözleşmesi talebinde bulunacak ise bunun ilan bilgileri içinde paylaşmamızı isteyerek kiracının bu bilgiye ilanı incelerken ulaşmasını sağlamalıdır.
 • Villa sahibi, dilerse, villada bulunan ve tatilcinin kullanımına sunulan malzeme, ekipman ve demirbaşlarla ilgili bir demirbaş listesi hazırlayarak giriş anında tatilci ile beraber kontrol ederek karşılıklı imzalayarak çıkışta da aynı liste üzerinden kontrollerin yapılacağını tatilciye beyan edebilir.

Çıkış İşlemleri

 • Çıkış işlemleri sırasında villanın eksiksiz teslim alınması villa sahibinin sorumluluğundadır.
 • Giriş işlemi sırasında tatilciye beyan edilmiş demirbaş listesi var ise villa sahibi tatilci ile birlikte kontrol ederek villayı teslim alır.  Eksik veya hasarlı ekipman var ise girişte alınan hasar depozitosundan karşılanarak, kalan depozito tutarı tatilciye iade edilir.
 • Villada oluşacak hasar, hırsızlık gibi durumlardan VillaJoye sorumlu değildir.
 • Villa eksiksiz teslim alındıktan sonra bir sonraki rezervasyon için temizlik ve bakımları villa sahibi tarafından yapılır ve sonraki tatilci için hazır bekletilir.

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi