Hakkımızda

Merhaba,

Ben Batu Hatipoğlu. Eşim ve ben Endüstri Mühendisleriyiz.

 

2021 Temmuz ayı itibari ile  cennet ülkemizin en kaliteli ve elit tatil noktalarında, birbirinden özel ve şık onlarca villamız ile siz değerli misafirlerimize, sevdiklerinizle beraber huzurlu bir tatil geçirmeniz için "VillaJoye" girişimimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Portföyümüzdeki 1 numaralı, Muğla Dalyan'da bulunan 8 kişilik villa, kendimize ait olan villamızdır. Temmuz 2021 yılı itibari ile inşaatı tamamlanmış ve kullanıma açılmıştır. (Dalyan Villa Anka)

 

İşinden keyif alan, müşteri iletişimini önemseyen bir ekibiz. Siz değerli misafirlerimiz için, villa sahipleri ile, tüm detayları görüşüp size en uygun villa seçeneklerini sunma gayreti içerisindeyiz. İster, hızlı ve detaylı arama özelliğine sahip, web tasarımımızla kendinize uygun villayı seçip bizimle iletişime geçebilir, isterseniz kriterlerinizi ileterek sizlere uygun villaları sunmamızı bizden talep edebilirsiniz.

Antalya ve Muğla bölgelerindeki gözde tatil noktalarında huzurlu tatil yapabileceğiniz villaları özenle seçerek portföyümüze katıyoruz.

 

Alttaki sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Instagram:  villajoye.b

Instagram: dalyanvillaanka

Linkedin: Batu Hatipoğlu

İletişimİlanlar

VillaJoye | Kiralık Villa


VillaJoye | Kiralık Villa
VillaJoye | Kiralık Villa

Neden Biz? Çünkü işini seven bir ekibiz. :) Hem misafirlerimiz hem de ev sahiplerimiz için en iyisini araştırmaya, en hızlı geri bildirimi vermeye gayret gösteririz.

VillaJoye | Kiralık Villa