Sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirmeniz için biz buradayız.

Merhaba,

Ben Batu Hatipoğlu. Eşim ve ben Endüstri Mühendisiyiz.

2021 Nisan ayı itibari ile cennet ülkemizin en kaliteli ve elit tatil noktalarında, birbirinden özel ve şık onlarca tatil evi ile siz değerli misafirlerimize, sevdiklerinizle beraber huzurlu bir tatil geçirmeniz için "VillaJoye" girişimimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.


Portföyümüzdeki 1 numaralı, Muğla Dalyan'da bulunan 8 kişilik tatil evi, kendimize ait olan tatil evidir. Temmuz 2021 yılı itibari ile inşaatı tamamlanmış ve kullanıma açılmıştır. (Dalyan Villa Anka)

 

İşinden keyif alan, müşteri iletişimini önemseyen bir ekibiz. Siz değerli misafirlerimiz için, ev sahipleri ile, tüm detayları görüşüp size en uygun tatil evi seçeneklerini sunma gayreti içerisindeyiz. İster, hızlı ve detaylı arama özelliğine sahip, web tasarımımızla kendinize uygun evi seçip bizimle iletişime geçebilir, isterseniz kriterlerinizi ileterek sizlere uygun tatil evlerimizi sunmamızı bizden talep edebilirsiniz.

 

Antalya, Muğla ve İzmir bölgelerindeki gözde tatil noktalarında huzurlu tatil yapabileceğiniz tatil evlerini özenle seçerek portföyümüze katıyoruz.

 

Alttaki sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

Instagram:  @villajoye

Instagram: @dalyanvillaanka

Linkedin: Batu Hatipoğlu - VillaJoye


Şirket belgelerimize ve vergi levhalarımıza ulaşmak için buraya, Şirket ve banka hesap bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayınız.

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi
VillaJoye | Kiralık Tatil Evi
VillaJoye | Kiralık Tatil Evi
VillaJoye | Kiralık Tatil Evi

150+

Rezervasyon

300+

Villa

1150+

Mutlu Misafir

VillaJoye | Kiralık Tatil Evi