Sevdiklerinizle huzurlu bir tatil geçirmeniz için biz buradayız.

Merhaba,

Ben Batu Hatipoğlu. Eşim ve ben Endüstri Mühendisiyiz.

2021 Nisan ayı itibari ile cennet ülkemizin en kaliteli ve elit tatil noktalarında, birbirinden özel ve şık onlarca villamız ile siz değerli misafirlerimize, sevdiklerinizle beraber huzurlu bir tatil geçirmeniz için "VillaJoye" girişimimizi hayata geçirmiş bulunmaktayız.


Portföyümüzdeki 1 numaralı, Muğla Dalyan'da bulunan 8 kişilik villa, kendimize ait olan villamızdır. Temmuz 2021 yılı itibari ile inşaatı tamamlanmış ve kullanıma açılmıştır. (Dalyan Villa Anka)

 

İşinden keyif alan, müşteri iletişimini önemseyen bir ekibiz. Siz değerli misafirlerimiz için, villa sahipleri ile, tüm detayları görüşüp size en uygun villa seçeneklerini sunma gayreti içerisindeyiz. İster, hızlı ve detaylı arama özelliğine sahip, web tasarımımızla kendinize uygun villayı seçip bizimle iletişime geçebilir, isterseniz kriterlerinizi ileterek sizlere uygun villaları sunmamızı bizden talep edebilirsiniz.

 

Antalya, Muğla ve İzmir bölgelerindeki gözde tatil noktalarında huzurlu tatil yapabileceğiniz villaları özenle seçerek portföyümüze katıyoruz.

 

Alttaki sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

 

Instagram:  villajoye

Instagram: dalyanvillaanka

Linkedin: Batu Hatipoglu & VillaJoye

VillaJoye | Kiralık Villa
VillaJoye | Kiralık Villa
VillaJoye | Kiralık Villa
VillaJoye | Kiralık Villa

150+

Rezervasyon

300+

Villa

1150+

Mutlu Misafir

VillaJoye | Kiralık Villa